Rozmowy, relacje, zdjęcia, filmy, blog...

Mój pracowity czas w Grecji

Moja wyprawa do Grecji to był bardzo pracowity czas. Celem było zebranie informacji o pocovidovej rzeczywistości w żeglarskiej Grecji i przekazywanie ich na gorąco za pośrednictwem mediów społecznościowych i firmowej witryny leo-yachting.com.

Pierwszy dzień pobytu w Lavrion był wypełniony spotkaniami i rozmowami, a na drugi dzień mogliśmy już wypłynąć w rejs na pokładzie pięknej Bavarii Cruiser 46 o dumnym imieniu Oceanos, aby zebrać w drodze potrzebne informacje o tym, jaka jest rzeczywistość w Grecji po pandemii.

Co mi się udało zrobić podczas pobytu w Grecji? Zebrałam wiele informacji i wrażeń, zrobiłam wiele zdjęć i nakręciłam sporo materiału video. Część z tych materiałów została już opublikowana, inne będę upubliczniać już wkrótce. Dotychczasowe publikacje w liczbach zawiera poniższe wyliczenie.

Na Instagramie i firmowej stronie leo-yachting na Facebooku przygotowałam i opublikowałam:

30 relacji ilustrowanych krótkim video lub zdjęciem z komentarzem

42 posty ilustrowane zdjęciem

7 postów ilustrowanych filmem

6 mapek z poszczególnymi etapami rejsu.

W tym czasie na firmowej stronie leo-yachting każdego dnia wyprawy publikowałam posty na bieżące tematy:

Grecja – dzień pierwszy

Płyniemy! Kierunek: Milos

Bavaria Cruiser 46 – spacer po pokładzie

COVID-19 na wakacjach

Bavaria Cruiser 46 od kuchni

Jak się mieszka na jachcie – kabiny i łazienki

Spacer po Marinie Olympic

PROJEKT GRECJA – czas na podsumowanie

Dziękuję…

Apostolosowi  za zaproszenie mnie i organizację całego pobytu;
Chrysie za sprawne przeprowadzenie nas przez meandry dokumentacji czarteru jachtu, pomoc w organizacji transferu i wszelkie wskazówki;
Steliosowi, Nikosowi i wszystkim innym członkom zespołu Hermes Yachting za życzliwość, otwartość i gościnność oraz pokaz jak się pracuje z pasją i oddaniem.
Bez ludzi z Hermes Yachting moja wyprawa nie miała szans powodzenia!

Dziękuję Ci Pawle za bezpośrednie wsparcie i towarzyszenie mi w tej wyprawie od początku do końca bez względu na siłę wiatru, za zdjęcia i filmy, no i za spełnienie mojego marzenia o Milos!

Agatko, jesteś cichą bohaterką, pomagałaś mi codziennie z Polski, jestem Ci stokrotnie wdzięczna za Twój wkład i rady, pomysły i Twoją rzetelną pracę.

Zapraszam…

Jestem pełna wrażeń z Grecji i  wiedzy. Moje relacje zawierają tylko jej cząstkę. Każdego, kto ma ochotę porozmawiać o aktualnej sytuacji w Grecji serdecznie zapraszam do rozmowy. 

Zobaczcie proszę na zdjęciach, jak wyglądała moja praca w Grecji. Byłam zmęczona, znużna, często niewyspana. A to wszystko dlatego, że chciałam jak najdokładniej zrealizować plan – sprawdzić pocovidowa rzeczywtistość w Grecji, by zdać relacje w pierwszej ręki, by mieć sprawdzone informacje i podzielić się nimi po powrocie. Dzwońcie, piszcie, bo zbierałam te informacje dla Was!

Tak się pracuje w Grecji

Tak się pracuje relacjonując z pokładu jachtu

lot w masce

Od wejścia na lotnisko, poprzez lot, do wyjścia z lotniska – w masce

check-in

Check-in zrobiliśmy bardzo dokładnie, dzięki czemu wiem, gdzie jest bezpiecznik od kotwicy na Oceanosie, a ta wiedza przydała mi się kilkukrotnie

szybko zasnęłam

Tak szybko zasnęłam, ze nie zdążyłam zdjąć okularów…

mokre spodnie podczas żeglugi na wiatrŻegluga w meltemi na mokro ale jest ciepło!

Sarakiniko - jest pięknie!

Sarakiniko – przepiękne miejsce na Milos, ale byliśmy tam tak krótko…

PROJEKT GRECJA

2-10.07.2020

Ponieważ czułam niedosyt wiedzy o postcovidowej rzeczywistości, stąd pomysł, by sprawdzić w Grecji na własnej skórze, jak jest. Wszystkie informacje z mojej podróży są w relacjach tutaj, na tronie internetowej, oraz  na instagramie i na facebooku. Nie wszystko dało się pokazać i napisać, zapraszam do rozmowy, chętnie podzielę się wrażeniami i wiedzą!

Czytaj inne wpisy z kategorii Projekt Grecja:

  

Chcesz wiedzieć więcej ?
Zadzwoń:
502 386 503
pon. – pt.; 09:00-18:00

zrób zakupy online przed wyjazdem