Magda LEO Yachting

Magda Koczewska LEO Yachting

Jestem brokerem czarterowym od 2007 roku. Osobom, które decydują się na wyczarterowanie jachtu, służę moim doświadczeniem od pierwszej rozmowy, poprzez przygotowanie dopasowanej  oferty i dopięcie wszystkich formalności związanych z rezerwacją.

Starannie dobieram partnerów do współpracy, odwiedzam czarterowe bazy, spotykam się z armatorami, oglądam jachty i na miejscu zapoznaję się ze specyfiką poszczególnych akwenów. Robię to po to, by przekazywać Państwu sprawdzone informacje i rekomendować jedynie te jachty, które są zadbane i  dobrej kondycji.

Ponadto:

  • Podpowiadam połączenia lotnicze,
  • zamawiam dodatki do czarteru,
  • organizuję transfery z lotniska,
  • doradzam w zakresie ubezpieczeń,
  • odpowiadam na wszystkie pytania, bo wiem, jak ważne jest dopięcie wszystkich spraw przed rejsem na ostatni guzik.
  • Pozostaję do dyspozycji także podczas czarteru i później, gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy na linii armator – czarterujący.

Moje usługi są dla klientów bezpłatne, wynagrodzenie wypłacają mi firmy czarterowe.

Rozumiem potrzeby żeglarzy, bo sama także żegluję. Swoją wodną przygodę zaczynałam na drewnianych omegach na Mazurach, Odrze i Wiśle, potem była Zatoka Gdańska, Bałtyk i Morze Północne. Żeglowałam po wodach Szkocji, Irlandii i Anglii, odwiedziłam Lofoty, fiordy i  Nordkapp… Mam za sobą rejsy na wielu akwenach Morza Śródziemnego, na Wyspach Kanaryjskich, w Tajlandii, na Karaibach i Malediwach.

Mam satysfakcję z każdego udanego rejsu, o którym opowiadacie mi Państwo po powrocie. To uskrzydla i daje napęd do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Zapraszam do czarterowania za moim pośrednictwem, zacznijmy od rozmowy

Magdalena Koczewska

Co mówią moi Klienci:

Będziemy chcieli to powtórzyć!

Chorwacja

Pani Magdo, dziękuję za zorganizowanie naszego rejsu. Cały proces wyboru miejsca, jachtu i skipera przebiegł wyjątkowo sprawnie. W zasadzie nie wyobrażam sobie zorganizowania rejsu bez Pani wsparcia.
Sam rejs był doskonałą przygodą zwłaszcza dla takich szczurów lądowych jak moja załoga. Pan Andrzej okazał się dużym wsparciem.
Na pewno będziemy chcieli kiedyś to powtórzyć, bez wątpienie z Pani pomocą.

Radek, Wrocław, czarter katamaranu Lagoon 450

Dobór jachtu, negocjacje oraz formalności przebiegły sprawnie i bezproblemowo

Sycylia

Czarterowany jacht w trakcie jesiennego rejsu wokół Sycylii (Wyspy Liparyjskie) spełnił moje oczekiwania, a jakość obsługi w firmie czarterowej była w 100% zgodna z informacjami uzyskanymi od Pani Magdy. Wszelkie formalności, dobór jachtu, prezentacja ofert oraz negocjacje przebiegły sprawnie i bezproblemowo.

Gorąco polecam firmę LEO-YACHTING 🙂

Piotr, czarter jachtu Sun Odyssey 519, one-way z Palermo do Portorosy

Leo Yachting - sprawdzony partner

Chorwacja, Włochy, Grecja, Malta

Za mną kolejny rejs na jachcie wyczarterowanych za pośrednictwem Leo Yachting. Tym razem startowałem z Puli w Chorwacji. Firma w osobie Magdy Koczewskiej jest do dyspozycji czarterującego przez całą dobę, rozwiązując nawet największe problemy. Gorąco polecam, a z Tobą Madziu do kolejnego rejsu!

Kapitan Andrzej Janowski

Miła i fachowa współpraca od ponad 10 lat

Chorwacja

Pani Magdo, chciałbym bardzo podziękować za miłą i fachowa współpracę w zakresie za czarterów jachtów w Chorwacji  i nie tylko. Korzystam z Pani usług od ponad 10 lat, czarterów w tym okresie trochę było. Zawsze łódka była dobrze przygotowana i zgodna z warunkami umowy. Firmy są sprawdzone, a usługi są na wysokim poziomie. Dziś wysyłam w załączniku  kolejną listę załogi na lipcowy rejs.

Polecam usługi firmy LEO Yachting.

Zbyszek z Łomży

Można liczyć na Leo Yachting w sytuacjach nietypowych i kryzysowych.

Grecja

Pani Magdo, zbliża się następny czarter, którego rezerwację dokonałem przez Pani Firmę.
W oczekiwaniu na ten rejs po Cykladach, pragnę Pani serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę dwóch poprzednich wyjazdów. Wszystko z Pani strony było dopięte w najdrobniejszych szczegółach, a błyskawiczne i zdecydowane działania podczas awarii silnika na jachcie zmobilizowały Greków do naprawy jachtu w niedzielę. Ponieważ bywałem w Grecji parę razy, rozumiem i doceniam Pani zaangażowanie i siłę perswazji wobec armatora.
Także podczas drugiego rejsu wszystko było świetnie przygotowane. Miałem niepełnosprawnego żeglarza, moja lista dotycząca dodatkowych niezbędnych udogodnień była długa, a jacht został przygotowany, tak jak wszystko razem ustaliliśmy.
Jak wszystko jest proste, to każdy daje sobie radę, nawet na morzu. Pani pokazała, że można liczyć na Leo Yachting w sytuacjach nietypowych i kryzysowych.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,

Andrzej Kubiak, Piastów

Nasze pierwsze żeglarskie wakacje

Chorwacja

Nasze rodzinne wakacje na jachcie w Chorwacji zostały przygotowane przez Leo Yachting bardzo profesjonalnie. Wszystkie informacje, jakie otrzymaliśmy znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wyczarterowany jacht był czysty, zadbany i w pełni sprawny. Rekomenduję również miejscowego skippera nie tylko jako kapitana, ale przede wszystkim jako przewodnika po pięknych Chorwackich marinach, wyspach i zatokach.

Paweł, Kłodawa – czarter jachtu Cyclades 50.5 ze skipperem

Oba czartery bardzo udane

Grecja, Chorwacja

Oba rejsy na jachtach wyczarterowanych z pomocą LEO Yachting okazały się, jak zawsze do tej pory, bardzo udane. Jachty bez zarzutu, firmy czarterowe i obsługa na miejscu profesjonalna i przyjazna godna polecenia, polecam.

Karol Olchawski

Profesjonalizm i szybkość działania

Turcja, Sardynia

Szanowna Pani!

Jesteśmy Pani klientami od wielu lat i każdy czarter jest popisem Pani profesjonalizmu i szybkości działania. Spełnia Pani nawet najdziwniejsze życzenia rozkapryszonych starszych panów, którzy co roku są Pani wdzięczni za pomoc.

😉

Andrzej Petri, Piotr Komornicki, Tomasz Sacha

Pozytywne: czas reakcji, jakość, profesjonalizm,wartość

Grecja, Chorwacja

Dewiza LEO Yachting: „Trudne rzeczy załatwiam od razu, na niemożliwe potrzebuję nieco więcej czasu!” Przetestowane – DZIAŁA !!!
Czarteruję jachty w Grecji i Chorwacji z pomocą LEO Yachting od pięciu lat. Współpraca z Panią Magdaleną to czysta przyjemność, w zasadzie cieszy mnie każdy kontakt, ten przed rejsem, w czasie rejsu i po powrocie.
Miło się robi na sercu kiedy w biurze, w marinie witają nas serdecznie „aaaa, from Magdaliena Leo Yachting :-)”.
Reasumując, jeśli tylko Pani Magdalena nie znudzi się moimi kaprysami, zmianami terminów rejsów, lokalizacją odbioru jachtu, wielkością jachtu itd. to pozostanę wiernym klientem na zawsze!!!

Ryszard Hałgas

Profesjonalne podejście i dobra współpraca

Sardynia

Czarteruję za pośrednictwem LEO Yachting nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Bardzo profesjonalne podejście i dobra współpraca. Zawsze można liczyć na pełne wsparcie zarówno przed rejsem, w trakcie, jak i zainteresowanie po, co na pewno ma wpływ na jakość kolejnych czarterów. Chciałbym pochwalić również dobrą ofertę jednostek dopasowanych idealnie do moich preferencji oraz znakomity kontakt.

Podziękowania, Romuald z Poznania
czarter jachtu Dufour 460 Grand Large

Świetna komunikacja, wiedza, pasja

Sardynia

Panią Magdę miałem okazję poznać osobiście kilka lat temu na spotkaniu załogi przed rejsem w Tajlandii, w którym uczestniczyłem jako załogant. Gdy przyszedł czas poprowadzić mój pierwszy samodzielny rejs, nie miałem wątpliwości z kim nawiązać z współpracę przy jego organizacji. Pomoc, świetna komunikacja, wiedza, ale także profesjonalizm i pasja Pani Magdy powoduje, że nie będzie to nasz ostatni kontakt.

Łukasz Bielecki, czarter katamaranu Lagoon 400S2

Solidna firma

Grecja, Chorwacja

Zdecydowanie polecam Leo Yachting. Bardzo solidna firma oferująca jachty od sprawdzonych armatorów. Leo Yachting profesjonalnie przeprowadza cały proces od poszukiwania jednostki aż po zakończenie czarteru.

Jacek Kałużyński

Spersonalizowane propozycje czarterów, załatwianie formalności, profesjonalne wsparcie przed i w czasie czarteru, po pomysły na kolejne żeglowanie

Chorwacja, Grecja

Ja i moi znajomi korzystamy z serwisu LEO Yachting od kilku lat, czarterując jachty zarówno w Grecji, jak i w Chorwacji. Zaczynając od przygotowania spersonalizowanej propozycji czarterów, poprzez załatwianie formalności, profesjonalne wsparcie przed i w czasie czarteru, po pomysły na kolejne żeglowanie wszystko przebiega łatwo i przyjemnie.
Dzięki zaangażowaniu Pani Magdy Koczewskiej, mam pewność, że czarter będzie udany a wakacje na jachcie przyjemne.
Żeglujemy dla przyjemności a Pani Magda dba o resztę.
Polecam,

kpt. Krzysztof Rosiński

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie czarteru jachtu!

Malta

Jacht Oceanis 48 był dobrze przygotowany a rejs po wodach okalających Maltę dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy i do usłyszenia przy następnych czarterach.

Kapitan Krzysztof Wanga z załogą

Wszystko było przygotowane profesjonalnie i odbyło się bez zakłóceń

Chorwacja

Miło, że prowadzi Pani opiekę nad klientem a tak fajny sposób. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zorganizowanie dla mnie czarterów w Chorwacji. Wszystko było przygotowane profesjonalnie i odbyło się bez zakłóceń. Przez cały czas od ustalenia terminu, warunków czarteru i podpisania umowy czuło się Pani kuratelę. Miałem przeświadczenie, że nic nie jest zostawione przypadkowi.

Wiesław, Pruszków – czartery jachtów jednokadłubowych i katamaranów w Chorwacji

Pozytywne: czas reakcji, profesjonalizm

Włochy, Chorwacja

Nic dodać nic ująć , profesjonalizm w każdym calu, korzystamy, pływamy i jest RADOŚĆ

Krzysztof Litwin

Chorwacja-Magda-Koczewska-5-rekomendacje-150x100.jpg
Sycylia-Magda-Koczewska-rekomendacje-150x100.jpg
Grecja-Magda-Koczewska-rekomendacje-4-150x100.jpg
Chorwacja-Magda-Koczewska-8-rekomendacje-150x100.jpg
Grecja-Magda-Koczewska-Rekomendacje-150x100.jpg
Chorwacja-Magda-Koczewska-4-rekomendacje-150x100.jpg
Grecja-Magda-Koczewska-rekomendacje-5-150x100.jpg
Sardynia-Magda-Koczewska-rekomendacje-150x100.jpg
Chorwacja-Magda-Koczewska-6-rekomendacje-150x100.jpg
Sardyni-Magda-Koczewska-rekomendacje-150x100.jpg
Sardynia-Magda-Koczewska-testimonial-150x100.jpg
Grecja-Magda_Koczewska-rekomendacje-3-150x100.jpg
Chorwacja-Magda-Koczewska-rekomendacje-150x100.jpg
Malta-Magda-Koczewska-rekomendacje-150x100.jpg
Chorwacja-Magda-Koczewska-3-rekomendacje-150x100.jpg
Chorwacja-Magda-Koczewska-7-rekomendacje-150x100.jpg