Ruszam do Grecji!

Rozpoczynam moją wyjątkową podróż i relację!

Po długich przygotowaniach czas ruszyć w drogę! Właśnie rozpoczynam moją podróż do Grecji – pierwszą w postcovidowej rzeczywistości. W drodze i na miejscu sprawdzam dla Was, co się zmieniło i na co uważać.

Projekt Grecja Wrocław

Wylatuję z Wrocławia. Przy samym wejściu na lotnisku zmierzono mi temperaturę. Musiałam oczywiście zdezynfekować ręce no i, obowiązkowo, założyć maseczkę. Od razu też poproszono mnie o kartę pokładową. Nie było żadnej kolejki – przechodziliśmy w dwie osoby, a obsługiwały nas aż cztery! Nikt nie dotykał mojego telefonu ani dokumentów. Czułam się dość dziwnie, ale jednak bezpiecznie.

Projekt Grecja lotnisko we Wrocławiu

Oczekując na lot można usiąść w lotniskowej poczekalni, ale co drugie miejsce wyłączone jest z użytku.

Projekt Grecja gastronomia na lotniku  Projekt Grecja lotnisko

Część punktów gastronomicznych jest już otwarta. Kolejek brak!

Projekt Grecja pustki na lotnisku

Na całym lotnisku pustki! Ruch pasażerski działa od wczoraj, jestem więc pionierką 😉 Lotnisko było czynne przez cały czas pademii, ale tylko dla cargo.

Projekt Grecja lecę do Grecji

W samolocie nie robię zdjęć, bo linie lotnicze tego nie lubią 😉 ale mogę Wam powiedzieć, że na pokładzie jest bardzo mało pasażerów. Nie trzeba siedzieć „co drugie miejsce”, a cała załoga ma na twarzach maseczki.

UPDATE 03.07.2020

Leciałam do Aten z przesiadką we Frankfurcie. Tam było zdecydowanie więcej ludzi, niż we Wrocławiu, a samolot do Aten był pełny!

Projekt Grecja - tłok na lotnisku we Frankfurcie

Po wylądowaniu sprawdzano nasze formularze i część pasażerów skierowano do przeprowadzenia testu na COVID-19. Każda osoba przylatująca do Grecji musi podać swój adres pobytu – gdyby u kogoś wykryto wirusa, natychmiast się z nami skontaktują.

test COVID-19 Ateny

Do Mariny Olympic dostałam się bez problemu, a jacht już na mnie czekał! Mogłam więc spokojnie odpocząć po podróży i przygotować się na pracowity dzień… pierwszy dzień w Grecji!

Bądź na bieżąco – śledź moją podróż tu oraz w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/LeoYachting/
https://www.instagram.com/leoyachting

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie przez whatssapp, chętnie sprawdzę dla Ciebie co i jak!

PROJEKT GRECJA

2-10.07.2020

Mamy mało wiedzy o postcovidowej rzeczywistości, stąd  niepewność, czasem lęk. Jadę do Grecji by sprawdzić na własnej skórze, jak jest. Śledź moje relacje tutaj, na instagramie i na facebooku, będziesz mieć informacje z pierwszej ręki!

Wyślij do mnie wiadomość whatsappem, podpowiedz co sprawdzić, o co zapytać na miejscu, w Grecji

Czytaj inne wpisy z kategorii Projekt Grecja:

  

Chcesz wiedzieć więcej ?
Zadzwoń:
502 386 503
pon. – pt.; 09:00-18:00

zrób zakupy online przed wyjazdem