Magda LEO Yachting

Magda Koczewska LEO Yachting

Jestem brokerem czarterowym od 2007 roku. Osobom, które decydują się na wyczarterowanie jachtu, służę moim doświadczeniem od pierwszej rozmowy, poprzez przygotowanie dopasowanej  oferty i dopięcie wszystkich formalności związanych z rezerwacją.

  • Szykując ofertę czarteru opieram się na sprawdzonych i solidnych firmach czarterowych oferujących jachty w dobrej kondycji

Ponadto:

  • Podpowiadam połączenia lotnicze,
  • zamawiam dodatki do czarteru,
  • organizuję transfery z lotniska,
  • doradzam w zakresie ubezpieczeń,
  • odpowiadam na wszystkie pytania, bo wiem, jak ważne jest dopięcie wszystkich spraw przed rejsem na ostatni guzik. Pozostaję do dyspozycji także podczas czarteru i później, gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy na linii armator – czarterujący. Moje usługi są dla klientów bezpłatne, wynagrodzenie wypłacają mi firmy czarterowe.

Rozumiem potrzeby żeglarzy, bo sama także żegluję. Swoją wodną przygodę zaczynałam na drewnianych omegach na Mazurach, Odrze i Wiśle, potem była Zatoka Gdańska, Bałtyk i Morze Północne. Żeglowałam po wodach Szkocji, Irlandii i Anglii, odwiedziłam Lofoty, fiordy i  Nordkapp… Mam za sobą rejsy na wielu akwenach Morza Śródziemnego, na Wyspach Kanaryjskich, w Tajlandii i na Karaibach.

Czując wielką odpowiedzialność za dobór odpowiednich partnerów do współpracy, odwiedzam czarterowe bazy, spotykam się z armatorami, oglądam jachty i na miejscu zapoznaję się ze specyfiką poszczególnych akwenów. Robię to po to, by przekazywać Państwu sprawdzone informacje, który armator wyjątkowo starannie dba o swoje jachty, jakie akweny warto odwiedzić i dlaczego, jakie są najnowsze trendy w konstrukcjach czarterowych jachtów itp.

Mam satysfakcję z każdego udanego rejsu, o którym opowiadacie mi Państwo po powrocie. To uskrzydla i daje napęd do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszam do czarterowania za moim pośrednictwem, zacznijmy od rozmowy

Magdalena Koczewska

  

Chcesz wiedzieć więcej ?
Porozmawiajmy o czarterach jachtów: 502 386 503
pon. – pt.; 09:00-18:00

Rekomendacje Klientów LEO Yachting:

Można liczyć na Leo Yachting w sytuacjach nietypowych i kryzysowych

Pani Magdo, zbliża się następny czarter, którego rezerwację dokonałem przez Pani Firmę Leo Yachting.
W oczekiwaniu na ten rejs po Cykladach, pragnę Pani serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę dwóch poprzednich wyjazdów. Wszystko z Pani strony było dopięte w najdrobniejszych szczegółach, a błyskawiczne i zdecydowane działania podczas awarii silnika na jachcie zmobilizowały Greków do naprawy jachtu w niedzielę. Ponieważ bywałem w Grecji parę razy, rozumiem i doceniam Pani zaangażowanie i siłę perswazji wobec armatora.
Także podczas drugiego rejsu wszystko było świetnie przygotowane. Miałem niepełnosprawnego żeglarza, moja lista dotycząca dodatkowych niezbędnych udogodnień była długa, a jacht został przygotowany, tak jak wszystko razem ustaliliśmy.
Jak wszystko jest proste, to każdy daje sobie radę, nawet na morzu. Pani pokazała, że można liczyć na Leo Yachting w sytuacjach nietypowych i kryzysowych.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Andrzej Kubiak, Piastów, czartery jachtów w Grecji

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:57:10+01:00

Andrzej Kubiak, Piastów, czartery jachtów w Grecji

Pani Magdo, zbliża się następny czarter, którego rezerwację dokonałem przez Pani Firmę Leo Yachting. W oczekiwaniu na ten rejs po Cykladach, pragnę Pani serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę dwóch poprzednich wyjazdów. Wszystko z Pani strony było dopięte w najdrobniejszych szczegółach, a błyskawiczne i zdecydowane działania podczas awarii silnika na jachcie zmobilizowały Greków do naprawy jachtu w niedzielę. Ponieważ bywałem w Grecji parę razy, rozumiem i doceniam Pani zaangażowanie i siłę perswazji wobec armatora. Także podczas drugiego rejsu wszystko było świetnie przygotowane. Miałem niepełnosprawnego żeglarza, moja lista dotycząca dodatkowych niezbędnych udogodnień była długa, a jacht został przygotowany, tak jak wszystko razem ustaliliśmy. Jak wszystko jest proste, to każdy daje sobie radę, nawet na morzu. Pani pokazała, że można liczyć na Leo Yachting w sytuacjach nietypowych i kryzysowych. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
czartery na Malcie

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie czarteru jachtu na Malcie!

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie czarteru jachtu na Malcie. Jacht Oceanis 48 był dobrze przygotowany a rejs po wodach okalających Maltę dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy i do usłyszenia przy następnych czarterach.

Kapitan Krzysztof Wanga z załogą, czarter jachtu Oceanis 48 na Malcie

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:58:56+01:00

Kapitan Krzysztof Wanga z załogą, czarter jachtu Oceanis 48 na Malcie

czartery na Malcie
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie czarteru jachtu na Malcie. Jacht Oceanis 48 był dobrze przygotowany a rejs po wodach okalających Maltę dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy i do usłyszenia przy następnych czarterach.

Spersonalizowane propozycje czarterów, załatwianie formalności, profesjonalne wsparcie przed i w czasie czarteru, po pomysły na kolejne żeglowanie

Ja i moi znajomi korzystamy z serwisu LEO Yachting od kilku lat, czarterując jachty zarówno w Grecji, jak i w Chorwacji. Zaczynając od przygotowania spersonalizowanej propozycji czarterów, poprzez załatwianie formalności, profesjonalne wsparcie przed i w czasie czarteru, po pomysły na kolejne żeglowanie wszystko przebiega łatwo i przyjemnie.
Dzięki zaangażowaniu Pani Magdy Koczewskiej, mam pewność, że czarter będzie udany a wakacje na jachcie przyjemne.
Żeglujemy dla przyjemności a Pani Magda dba o resztę.
Polecam.

kpt. Krzysztof Rosiński, czartery katamaranów w Grecji i w Chorwacji

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T17:14:17+01:00

kpt. Krzysztof Rosiński, czartery katamaranów w Grecji i w Chorwacji

Ja i moi znajomi korzystamy z serwisu LEO Yachting od kilku lat, czarterując jachty zarówno w Grecji, jak i w Chorwacji. Zaczynając od przygotowania spersonalizowanej propozycji czarterów, poprzez załatwianie formalności, profesjonalne wsparcie przed i w czasie czarteru, po pomysły na kolejne żeglowanie wszystko przebiega łatwo i przyjemnie. Dzięki zaangażowaniu Pani Magdy Koczewskiej, mam pewność, że czarter będzie udany a wakacje na jachcie przyjemne. Żeglujemy dla przyjemności a Pani Magda dba o resztę. Polecam.
nasze-pierwsze-zeglarskie-wakacje

Nasze pierwsze żeglarskie wakacje w Chorwacji

Nasze rodzinne wakacje na jachcie w Chorwacji zostały przygotowane przez Leo Yachting bardzo profesjonalnie. Wszystkie informacje, jakie otrzymaliśmy znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wyczarterowany jacht, pomimo, że miał 12 lat, był czysty, zadbany i w pełni sprawny. Rekomenduję również miejscowego skippera nie tylko jako kapitana, ale przede wszystkim jako przewodnika po pięknych Chorwackich marinach, wyspach i zatokach.

Paweł, Kłodawa - czarter jachtu Cyclades 50.5 ze skipperem

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2019-09-25T12:00:38+02:00

Paweł, Kłodawa - czarter jachtu Cyclades 50.5 ze skipperem

nasze-pierwsze-zeglarskie-wakacje
[fusion_builder_container hundred_percent="no" equal_height_columns="no" menu_anchor="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="center center" background_repeat="no-repeat" fade="no" background_parallax="none" parallax_speed="0.3" video_mp4="" video_webm="" video_ogv="" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_loop="yes" video_mute="yes" overlay_color="" video_preview_image="" border_size="" border_color="" border_style="solid" padding_top="" padding_bottom="" padding_left="" padding_right=""][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" border_position="all" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" center_content="no" last="no" min_height="" hover_type="none" link=""][fusion_text] Nasze rodzinne wakacje na jachcie w Chorwacji zostały przygotowane przez Leo Yachting bardzo profesjonalnie. Wszystkie informacje, jakie otrzymaliśmy znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wyczarterowany jacht, pomimo, że miał 12 lat, był czysty, zadbany i w pełni sprawny. Rekomenduję również miejscowego skippera nie tylko jako kapitana, ale przede wszystkim jako przewodnika po pięknych Chorwackich marinach, wyspach i zatokach. [/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Wszystko było przygotowane profesjonalnie i odbyło się bez zakłóceń

Miło, że prowadzi Pani opiekę nad klientem a tak fajny sposób. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zorganizowanie dla mnie czarterów w Chorwacji. Wszystko było przygotowane profesjonalnie i odbyło się bez zakłóceń. Przez cały czas od ustalenia terminu, warunków czarteru i podpisania umowy czuło się Pani kuratelę. Miałem przeświadczenie, że nic nie jest zostawione przypadkowi.

Wiesław, Pruszków - czartery jachtów jednokadłubowych i katamaranów w Chorwacji

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2020-02-25T13:26:03+01:00

Wiesław, Pruszków - czartery jachtów jednokadłubowych i katamaranów w Chorwacji

[fusion_builder_container hundred_percent="no" hundred_percent_height="no" hundred_percent_height_scroll="no" hundred_percent_height_center_content="yes" equal_height_columns="no" menu_anchor="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" status="published" publish_date="" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="center center" background_repeat="no-repeat" fade="no" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" video_mp4="" video_webm="" video_ogv="" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_loop="yes" video_mute="yes" video_preview_image="" border_size="" border_color="" border_style="solid" margin_top="" margin_bottom="" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left=""][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" spacing="" center_content="no" link="" target="_self" min_height="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_image_id="" background_position="left top" background_repeat="no-repeat" hover_type="none" border_size="0" border_color="" border_style="solid" border_position="all" border_radius="" box_shadow="no" dimension_box_shadow="" box_shadow_blur="0" box_shadow_spread="0" box_shadow_color="" box_shadow_style="" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="left" animation_speed="0.3" animation_offset="" last="no"][fusion_text columns="" column_min_width="" column_spacing="" rule_style="default" rule_size="" rule_color="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id=""] Miło, że prowadzi Pani opiekę nad klientem a tak fajny sposób. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zorganizowanie dla mnie czarterów w Chorwacji. Wszystko było przygotowane profesjonalnie i odbyło się bez zakłóceń. Przez cały czas od ustalenia terminu, warunków czarteru i podpisania umowy czuło się Pani kuratelę. Miałem przeświadczenie, że nic nie jest zostawione przypadkowi. [/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Profesjonalizm i szybkość działania

Szanowna Pani!

Jesteśmy Pani klientami od wielu lat i każdy czarter jest popisem Pani profesjonalizmu i szybkości działania. Spełnia Pani nawet najdziwniejsze życzenia rozkapryszonych starszych panów, którzy co roku są Pani wdzięczni za pomoc.

😉

Andrzej Petri, Piotr Komornicki, Tomasz Sacha - czartery jachtów 46-50 ft w Turcji

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:23:14+01:00

Andrzej Petri, Piotr Komornicki, Tomasz Sacha - czartery jachtów 46-50 ft w Turcji

Szanowna Pani! Jesteśmy Pani klientami od wielu lat i każdy czarter jest popisem Pani profesjonalizmu i szybkości działania. Spełnia Pani nawet najdziwniejsze życzenia rozkapryszonych starszych panów, którzy co roku są Pani wdzięczni za pomoc. 😉

Profesjonalne podejście i dobra współpraca

Czarteruję za pośrednictwem LEO Yachting nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Bardzo profesjonalne podejście i dobra współpraca. Zawsze można liczyć na pełne wsparcie zarówno przed rejsem, w trakcie, jak i zainteresowanie po, co na pewno ma wpływ na jakość kolejnych czarterów. Chciałbym pochwalić również dobrą ofertę jednostek dopasowanych idealnie do moich preferencji oraz znakomity kontakt.

Podziękowania, Romuald z Poznania
Czarter jachtu Dufour 460 Grand Large, Portisco, Sardynia, 2018

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:21:34+01:00

Podziękowania, Romuald z Poznania
Czarter jachtu Dufour 460 Grand Large, Portisco, Sardynia, 2018

Czarteruję za pośrednictwem LEO Yachting nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Bardzo profesjonalne podejście i dobra współpraca. Zawsze można liczyć na pełne wsparcie zarówno przed rejsem, w trakcie, jak i zainteresowanie po, co na pewno ma wpływ na jakość kolejnych czarterów. Chciałbym pochwalić również dobrą ofertę jednostek dopasowanych idealnie do moich preferencji oraz znakomity kontakt.

Oba czartery bardzo udane

Oba czartery zorganizowane przez Leo Yachting w 2017 roku tj. Chorwacja i Grecja okazały się jak zawsze do tej pory bardzo udane. Jachty bez zarzutu, firmy czarterowe i obsługa na miejscu profesjonalna i przyjazna godna polecenia.

Karol Olchawski, Czartery jachtów w Grecji i w Chorwacji

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:20:58+01:00

Karol Olchawski, Czartery jachtów w Grecji i w Chorwacji

Oba czartery zorganizowane przez Leo Yachting w 2017 roku tj. Chorwacja i Grecja okazały się jak zawsze do tej pory bardzo udane. Jachty bez zarzutu, firmy czarterowe i obsługa na miejscu profesjonalna i przyjazna godna polecenia.

Dobór jachtu, negocjacje oraz formalności przebiegły sprawnie i bezproblemowo

Czarterowany jacht w trakcie jesiennego rejsu wokół Sycylii (Wyspy Liparyjskie) spełnił moje oczekiwania, a jakość obsługi w firmie czarterowej była w 100% zgodna z informacjami uzyskanymi od Pani Magdy. Wszelkie formalności, dobór jachtu, prezentacja ofert oraz negocjacje przebiegły sprawnie i bezproblemowo.

Gorąco polecam firmę LEO-YACHTING 🙂

Piotr, czarter jachtu Sun Odyssey 519, one-way z Palermo do Portorosy

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:49:43+01:00

Piotr, czarter jachtu Sun Odyssey 519, one-way z Palermo do Portorosy

Czarterowany jacht w trakcie jesiennego rejsu wokół Sycylii (Wyspy Liparyjskie) spełnił moje oczekiwania, a jakość obsługi w firmie czarterowej była w 100% zgodna z informacjami uzyskanymi od Pani Magdy. Wszelkie formalności, dobór jachtu, prezentacja ofert oraz negocjacje przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecam firmę LEO-YACHTING 🙂

Na pewno będziemy chcieli kiedyś to powtórzyć

Pani Magdo,
Dziękuję za zorganizowanie naszego rejsu. Cały proces wyboru miejsca, jachtu i skipera przebiegł wyjątkowo sprawnie. W zasadzie nie wyobrażam sobie zorganizowania rejsu bez Pani wsparcia.
Sam rejs był doskonałą przygodą zwłaszcza dla takich szczurów lądowych jak moja załoga. Pan Andrzej okazał się dużym wsparciem.
Na pewno będziemy chcieli kiedyś to powtórzyć, bez wątpienie z Pani pomocą.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję.Radek, Wrocław - czarter katamaranu Lagoon 450 ze skiperem, Chorwacja

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:52:52+01:00

Radek, Wrocław - czarter katamaranu Lagoon 450 ze skiperem, Chorwacja

Pani Magdo, Dziękuję za zorganizowanie naszego rejsu. Cały proces wyboru miejsca, jachtu i skipera przebiegł wyjątkowo sprawnie. W zasadzie nie wyobrażam sobie zorganizowania rejsu bez Pani wsparcia. Sam rejs był doskonałą przygodą zwłaszcza dla takich szczurów lądowych jak moja załoga. Pan Andrzej okazał się dużym wsparciem. Na pewno będziemy chcieli kiedyś to powtórzyć, bez wątpienie z Pani pomocą. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Miła i fachowa współpraca od 10 lat

Witam Pani Magdo, na wstępie chciałbym bardzo podziękować za miłą i fachowa współpracę w zakresie za czarterów jachtów w Chorwacji  i nie tylko. Korzystam z Pani usług od 10 lat, czarterów w tym okresie trochę było. Zawsze łódka była dobrze przygotowana i zgodna z warunkami umowy. Firmy są sprawdzone, a usługi są na wysokim poziomie. Dziś wysyłam w załączniku  kolejną listę załogi na lipcowy rejs.

Polecam usługi firmy LEO Yachting.

Pozdrawiam

Zbyszek z Łomży, czartery jachtów 38-51 ft w Chorwacji

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2018-12-30T16:54:42+01:00

Zbyszek z Łomży, czartery jachtów 38-51 ft w Chorwacji

Witam Pani Magdo, na wstępie chciałbym bardzo podziękować za miłą i fachowa współpracę w zakresie za czarterów jachtów w Chorwacji  i nie tylko. Korzystam z Pani usług od 10 lat, czarterów w tym okresie trochę było. Zawsze łódka była dobrze przygotowana i zgodna z warunkami umowy. Firmy są sprawdzone, a usługi są na wysokim poziomie. Dziś wysyłam w załączniku  kolejną listę załogi na lipcowy rejs. Polecam usługi firmy LEO Yachting. Pozdrawiam
Klify Bonifacio - spektakularne widoki podczas rejsu na Sardynii

Świetna komunikacja, wiedza, pasja

Panią Magdę miałem okazję poznać osobiście kilka lat temu na spotkaniu załogi przed rejsem w Tajlandii, w którym uczestniczyłem jako załogant. Gdy przyszedł czas poprowadzić mój pierwszy samodzielny rejs, nie miałem wątpliwości z kim nawiązać z współpracę przy jego organizacji. Pomoc, świetna komunikacja, wiedza, ale także profesjonalizm i pasja Pani Magdy powoduje, że nie będzie to nasz ostatni kontakt.

Łukasz Bielecki, Wrocław, czarter katamaranu Lagoon 400 S2 na Sardynii, majówka 2019

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2019-05-14T16:47:31+02:00

Łukasz Bielecki, Wrocław, czarter katamaranu Lagoon 400 S2 na Sardynii, majówka 2019

Klify Bonifacio - spektakularne widoki podczas rejsu na Sardynii
Panią Magdę miałem okazję poznać osobiście kilka lat temu na spotkaniu załogi przed rejsem w Tajlandii, w którym uczestniczyłem jako załogant. Gdy przyszedł czas poprowadzić mój pierwszy samodzielny rejs, nie miałem wątpliwości z kim nawiązać z współpracę przy jego organizacji. Pomoc, świetna komunikacja, wiedza, ale także profesjonalizm i pasja Pani Magdy powoduje, że nie będzie to nasz ostatni kontakt.
czarter-jachtow-Pula-Chorwacja

Firma Leo to sprawdzony partner

Za mną kolejny rejs na jachcie wyczarterowanych za pośrednictwem Leo Yachting. Tym razem startowałem z Puli w Chorwacji. Firma w osobie Magdy Koczewskiej jest do dyspozycji czarterującego przez całą dobę, rozwiązując nawet największe problemy. Gorąco polecam, a z Tobą Madziu do kolejnego rejsu!

 

Kapitan Andrzej Janowski, czartery jachtów w Chorwacji, we Włoszech, w Grecji i na Malcie

Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia
5
2019-07-03T09:46:02+02:00

Kapitan Andrzej Janowski, czartery jachtów w Chorwacji, we Włoszech, w Grecji i na Malcie

czarter-jachtow-Pula-Chorwacja
Za mną kolejny rejs na jachcie wyczarterowanych za pośrednictwem Leo Yachting. Tym razem startowałem z Puli w Chorwacji. Firma w osobie Magdy Koczewskiej jest do dyspozycji czarterującego przez całą dobę, rozwiązując nawet największe problemy. Gorąco polecam, a z Tobą Madziu do kolejnego rejsu!  
5
13
Czarter jachtów Grecja, Chorwacja, Kanary, Seszele, Tajlandia