Minuetto 6+

Idealna łódź rzeczna dla średniej wielkości rodziny!

Łódź Menuetto 6

Łódź Menuetto 6

Jest to najsłynniejsza łódź z linii Minuetto, z 3 podwójnymi kabinami. Może wygodnie pomieścić 6 osób (plus dwie osoby w łóżku w salonie), gwarantując dużo przyjemnych przestrzeni i dobry poziom prywatności.

Mieszkalna łódź rzeczna, to doceniany od kilku lat przez podróżników z całego świata doskonały sposób na spędzenie wakacji. Łódź jest bezpieczna i łatwa w sterowaniu, do jej prowadzenia nie są wymagane żadne patenty/uprawnienia.

Na górny pokład można dostać się z jadalni schodami. Będąc na górze, możesz cieszyć się globalnym panoramicznym widokiem. Tutaj znajduje się stół z krzesłami wokół niego, idealny do spożywania lunchu podczas żeglowania czy kolacji podziwiania zachodu słońca.

Pokład osłonięty jest dużą markizą, która chroni przed słońcem i deszczem. Panoramiczna pozycja kierowcy gwarantuje maksymalną widoczność podczas nawigacji i manewrów. Ta łódź oferuje również 2 duże leżaki, na których można umieścić ręczniki plażowe.

Na Minuetto 6 mamy do dyspozycji:

 • 2 łazienki z prysznicem (bojler zapewnia gorącą wodę)
 • w pełni wyposażona kuchnia z lodówką
 • klimatyzacja
 • 2 leżaki
 • radio WiFi

Na życzenie Minuetto 6 jest przystosowane dla osób poruszających się na wózkach.

Magda Koczewska

Wyprawa z rodzina lub przyjaciółmi na pokładzie łodzi rzecznej to piękne wakacje. Wenecja i wyspa Murano na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie piękne naturalne krajobrazy i kontakt z naturą.

Przeczytaj o rejsach na Minuetto 6+

REJS BEZ PRZECHYŁÓW PO LAGUNIE WENECKIEJ

Łódź Menuetto 6

Łódź Menuetto 6 – pokład i wnętrze

Specyfikacja techniczna

Długość 13,55 m
Szerokość 4,10 m
Wysokość 3,70 m
Wyporność 10,35 t
Moc silnika 1 x 29,9 kW
Paliwo Diesel
Fotele pilota 2
Kabiny 3
Miejsca w kabinach 6
Łazienki 2

WYPOSAŻENIE
Nawigacja
Sonda głębinowa, apteczka pierwszej pomocy, światła nawigacyjne
Na zewnątrz
Bimini, Ster strumieniowy dziobowy, Stół w kokpicie, Poduszki w kokpicie, Pompa zęzowa, Trap, Elektryczna pompa zęzowa
Wewnątrz
Klimatyzacja, Ładowarka 220V, Kambuz, Ogrzewanie, Ciepła woda, Piekarnik , Lodówka i pełne wyposażenie kuchenne, Radio AM/FM, Radio z odtwarzaczem CD, Przetwornica na 220V, Wtyczka do iPhone’a, Pościel, Butla gazowa, Kuchenka gazowa, Gniazdko 12V, Gniazdo 220V

Napęd gwarantuje silnik diesla; system przeniesienia napędu jest solidny i niezawodny nawet podczas żeglugi na płytkich wodach. Podczas nawigacji silnik ładuje akumulatory i wytwarza ciepłą wodę użytkową, którą można wykorzystać w łazienkach i w kuchni.

W przypadku cumowania w portach łódź można podłączyć do sieci elektrycznej za pomocą dostarczonego kabla. Możesz podłączyć swój smartfon do radia Wi-Fi i słuchać ulubionej muzyki.

Jacht jest wyposażony w ster strumieniowy na dziobie, uruchamiany przyciskiem na flybridge. Ten system pomaga w precyzyjnym podchodzeniu do nabrzeża.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas żeglugi, wyposażyliśmy jacht w echosondę do sprawdzania głębokości rzeki oraz satelitarny system zdalnego monitoringu, co pozwala nam zagwarantować maksymalną pomoc.

Salon w łodzi Minuetto 6

Salon w łodzi Minuetto 6

Łódź Minuetto 6+ ma 3 kabiny – dwie a nich znajdują się na dziobie, a główna kabina na rufie, oddzielona od pozostałych. W jadalni można zaaranżować miejsce dla dwóch dodatkowych osób. W kabinach na dziobie można wybrać, czy będą tam koje podwójne, czy pojedyncze łóżka. Wszystkie miejsca do spania mają co najmniej 2 metry długości.

Kabina rufowa ma dostęp do dużej prywatnej łazienki z elektryczną toaletą, oddzielnym prysznicem i umywalką.

W części dziobowej znajduje się łazienka z umywalką z ciepłą i zimną wodą oraz toaletą z elektrycznym systemem spłukiwania, a także bardzo wygodna i przestronna niezależna kabina prysznicowa.

W kabinach można korzystać z adapterów USB z wtyczką do zapalniczki samochodowej do ładowania telefonów.

W centralnej części łodzi znajduje się duża jadalnia z sofami wokół niej oraz kompletna i w pełni wyposażona kuchnia (uchenka, piekarnik, zlewozmywak i średniej wielkości lodówka). Kuchenka pokładowa jest zasilana gazem.

Prześcieradła, poduszki, kołdry i ręczniki kąpielowe oraz ściereczki kuchenne są zapewnione.

Łódź Menuetto 6

Łódź Menuetto 6 – kabina rufowa

Na pokładzie Minuetto 6+ znajduje się wydajny system wytwarzania klimatyzacji. Jest on zasilany przez napięcie 230 V, dlatego można go używać tylko, gdy łódź jest podłączona do źródła prądu na brzegu. W przypadku braku możliwości skorzystania z klimatyzacji informujemy, że każda kabina wyposażona jest w wentylatory.

W chłodniejszych porach roku można również skorzystać z systemu grzewczego na pokładzie, wykorzystującego olej napędowy do produkcji ciepła. Można z niego korzystać bez ograniczeń zarówno w porcie, jak i poza nim.

Kuchnia na Minuetto 6

Kuchnia na Minuetto 6

CO JEST WLICZONE W KOSZT CZARTERU ŁODZI

 • Pościel i ręczniki.
 • Korzystanie z kuchni i jej wyposażenia.
 • Stale aktywna linia telefoniczna dedykowana do sytuacji awaryjnych, odnosząca się do bazy internatowej.
 • Pomoc techniczna na miejscu w przypadku awarii pojazdu i jego podzespołów.
 • Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (szkody wyrządzone osobom trzecim). Zapraszamy do zapoznania się z Warunkami Wynajmu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zakresu ubezpieczenia.
 • Ubezpieczenie szkód do limitów udziału własnego w ubezpieczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z Warunkami Najmu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zakresu ubezpieczenia.
 • Wsparcie informacyjne dla nawigacji (mapy żeglarskie, instrukcja pokładowa, przewodnik nawigacyjny).

Łódź Menuetto 6

CO JEST WYŁĄCZONE Z KOSZTU ŁODZI

 • Zużycie paliwa.
 • Opłata za sprzątanie końcowe.
 • Wykup udziału własnego w ubezpieczeniu za uszkodzenie łodzi (Collision Damage Waiver CDW)
 • Opcjonalne dodatki.
 • Ubezpieczenie podróżne. Zdecydowanie zalecamy wykupienie odpowiedniej polisy u nas lub prywatnie w momencie podpisywania umowy.
 • Wszelkie koszty, które nie zostały wyraźnie wymienione na liście „Co obejmuje koszt łodzi”, w tym, jeśli występują, ale nie są obowiązkowe, opłaty za cumowanie, podatki turystyczne i inne.
  

Masz pytania? Zadzwoń!
Porozmawiajmy o rejsach na  Minuetto 6!
Magda Koczewska 502 386 503

Łódź Minuetto 6+ i piękne miejsca, które można odwiedzić na jej pokładzie: