International Charter Expo

Sezon żeglarski 2021 – szykujemy się!

International Charter Expo

Migawki z ICE 2019 w Wiedniu

W wielu krajach jest obecnie zwiększona liczba zachorowań na COVID-19, ale wierzymy – zarówno operatorzy czarterowi, jaki brokerzy – że w sezonie 2021 będziemy mogli znowu postawić żagle. Chcemy być na ten czas gotowi z jachtami i ze wszelkimi informacjami dotyczącymi nowych zasad, procedur, nowych jachtów, baz czarterowych, cenników, rabatów, dodatków itp.

Ceny czarterów na rok 2021 już są znane, armatorzy w większości opublikowali nowe cenniki. Nie widać większych zmian cen w stosunku do 2020.

Operatorzy czarterowi w minionym trudnym sezonie wiele uwagi poświęcili na procedury dezynfekcji jachtów oraz skrócenie czasu kontaktu czarterujących z osobami z obsługi podczas check-in (np. aplikacja do samodzielnego check-in czy filmy instruktażowe).

Opracowane są i sprawdzone zasady przesunięć czarterów w sytuacji zamkniętych granic lub innych oficjalnych restrykcji, które uniemożliwią skorzystanie z czarteru w zarezerwowanym terminie.

Stocznie budują jachty, które zostały zamówione z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, tak więc nie zabraknie w ofertach operatorów czarterowych jachtów i katamaranów z rocznika 2021.

Zimą wiele jednostek przejdzie remonty, aby w sezonie były znowu świeże i niezawodne.

O to wszystko i o prognozy na przyszłość zapytam podczas zbliżającego się wydarzenia ICE2020. To spotkanie armatorów z brokerami czarterowymi odbędzie się tym razem online. 3 dni, co pół godziny nowe spotkanie z kolejnym przedstawicielem i tak od rana do wieczora. Będzie online, będzie inaczej, niż w zeszłym roku w Wiedniu…

Magda Koczewska
  

Masz pytania? Zadzwoń!
Porozmawiajmy o czarterach jachtów
502 386 503