W tym miejscu pojawi się bogaty katalog jachtów żaglowych dostępnych do czarteru na całym świecie.
Zapraszamy wkrótce!

Czarter jachtów żaglowych to wygoda i bezpieczeństwo, bo to głównie mają na celu projektanci pracujący nad nowymi modelami żaglówek.

Czarter jachtów żaglowych to wybór dla wielbicieli wiatru, ciszy i kontaktu z naturą.

Głównym napędem jachtu żaglowego jest wiatr, ale każda jednostka żaglowa w czarterze jest wyposażona stacjonarny silnik, który daje niezależność, gdy zabraknie wiatru oraz ma zastosowanie podczas manewrów portowych. Wyposażenie w kabiny, łazienki, kuchnię, salon ze stołem dla całej załogi i wiele innych udogodnień daje możliwość komfortowego spędzania wakacji. Żagle i takielunek są nowoczesne i proste w obsłudze, a elektroniczne pomoce nawigacyjne, zgodne z najnowszymi trendami w świecie jachtingu, czynią obsługę jachtu łatwą i przyjemną nawet dla mniej doświadczonych załóg. Poza tradycyjnymi mapami morskimi każda jednostka wyposażona jest w ploter map elektronicznych zintegrowany z odbiornikiem GPS podającym m.in. aktualną pozycję, a wyposażenie ratunkowe pozwala czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Czarter jachtów żaglowych to nowoczesność.

Najbardziej znani producenci jachtów do czarteru, tacy jak Beneteau, Jeanneau, Bavaria, Dufour, Elan, dbają o to, by czarter jachtów żaglowych oferował jachty nowoczesne, z zastosowaniem ostatnich technologii i w różnych wielkościach. Znajdziemy we flotach czarterowych jachty mające od 2 do 5 kabin, przeznaczone dla załóg od 4 do nawet 12 czy 13 osób. Modele łodzi żaglowych dostępnych do czarteru pokażemy w tym właśnie katalogu jachtów.

Oferujemy czarter jachtów żaglowych do samodzielnego prowadzenia lub ze skipperem, w wielu rejonach żeglarskich Morza Śródziemnego – możliwy jest więc czarter jachtów nie tylko w Chorwacji i w Grecji, zapraszamy także do czarterowania w Turcji, na Balearach, w Toskanii, na Sardynii czy na Sycylii. Coraz popularniejsze stają się też czartery w Czarnogórze, Słowenii i na Malcie. Z dalszych destynacji możliwy jest czarter na Wyspach Kanaryjskich, Zielonego Przylądka albo na Azorach oraz na Karaibach, Seszelach czy w Tajlandii.