Proponowane trasy rejsów

Czarteruj katamaran na Wyspach Dziewiczych i korzystaj ze wszystkich uroków tego wspaniałego rejonu! Sam ustalasz własny harmonogram rejsu i ciche zatoczki oraz puste plaże są twoje, a każdego ranka masz zapewniony inny widok z pokładu. Kiedy chcesz, możesz odwiedzić kultowy plażowy bar lub skorzystać z uroków miejscowych miasteczek i lokalnych atrakcji. Pasaty, łagodna pogoda i ogólnie spokojne warunki sprawiają, że Wyspy Dziewicze sprzyjają żeglowaniu i są centrum przemysłu jachtów czarterowych.

Proponowana trasa rejsu na 10 dni

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 1

Zameldowanie na wyczarterowanej jednostce, zaprowiantowanie.

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 2

czarter jachtów BVI

czarter jachtów BVI

Poranny briefing ma pokładzie jachtu i zegluga do Jost Van Dyke z przystankiem do nurkowania w Sandy Spit. Obiad w Taboo Foxy, a następnie wycieczka do Bubbly Pool. Po południu można popłynąć do White Bay w kierunku Painkiller, rzucić kotwicę w cichym Little Harbour and zjeść świeżą rybę i homara Sidney’s Peace and Love.

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 3

Z Jost do wyspy Norman. Po obiedzie w Willy T, można popłynąć pontonem do jaskiń „The caves” i posnorkować tam obserwując morskie stworzenia żyjące tam w ciemnościach. Wieczorem warto wrócić na ląd i zjeść kolację w Pirate’s Bight.

czarter jachtow BVI

czarter jachtow BVI

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 4

Spotkanie z operatorem nurkowania i podwodna eksploracja (nurkowanie lub snorkowanie) wraku RMS Rhone. Po południu pływamy na Cooper Island. Dostrajanie kubków smakowych w barze rumowym i kolacja w klubie Cooper Island Beach Club.

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 5

Kajak z Cooper Island do Salt Island i spacer z fotografowaniem stawów solnych i zwiedzaniem starej osady. Po południu wyruszamy pod żaglami w kierunku hiszpańskiego miasta, Virgin Gorda. Cumowanie i obiad w CocoMaya.

czarter jachtow BVI

czarter jachtow BVI

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 6

Eksploracja Parku Narodowego Baths. Pływanie wpław i spacer szlakiem do zatoki Devil’s Bay. Snorkowanie wokół gigantycznych głazów. Po południu żegluga do Anegada i cumowanie w Setting Point. Zjedz homara pod gwiazdami w hotelu Anegada Reef.

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 7

Wycieczka taksówką na Keel Point – tam na rzadko zatłoczonej plaży można spóbować różnych sportów wodnych – SUP, kitesurfing itp. Po południu przejażdżka do do zatoki Loblolly, aby nurkować na rafie o kształcie podkowy. Świeży miecznik na obais w Neptune’s Treasure

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 8

Żegluga do Trellis Bay na Beef Island. W Studio Aragorn’s można zakupić lokalne wyroby artystyczne. Snorkowanie na rafie w Marina Cay i kolację w ośrodku The Island Last Resort.

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 9

czarter jachtów BVI

czarter jachtów BVI

Płyń do zatoki Cane Garden i rzuć tam kotwicę. Zbadaj historię w Callwood Rum Distillery. Weź taksówkę do kawiarnię Bananakeet i podziwaj zachód słońca jedząc kolację, a następnie tańcz nocą pod gwiazdami w Quito’s Gazebo.

Czarter katamaranu na Wyspach Dziewiczych – dzień 10

Powrót łodzi do bazy, oddanie jachtu.

  

Zadzwoń, porozmawiajmy
o czarterach jachtów na Sardynii
502 386 503 Magda Koczewska

Zapytaj o czarter jachtu/katamaranu na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych:

  Treść zapytania - AKWEN / TERMIN / JACHT (liczba kabin, osób w załodze, inne wymagania, budżet):

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

  Brytyjskie Wyspy dziewicze – powiązane artykuły o czarterach jachtów:

  INFORMACJE PRAKTYCZNE DLA ŻEGLARZY

  CHARAKTERYSTYKA REJONU

  Ostatnie oferty specjalne – czarter jachtów na Karaibach: