Czarter jachtu na wybrzeże Hiszpanii – propozycja trasy rejsu z Blanes

Trasa rejsu 7-dniowego jachtem wzdłuż wybrzeży Hiszpanii z Roses do Roses

Jachtu na wybrzeży Hiszpanii

Cadaqués – możesz dopłynąć tu jachtem żeglując wzdłuż wybrzeży Hiszpanii

Postaw żagle i kieruj się na południe,  w kierunku La Escala. Omiń wioskę La Escala po lewej i jedź dalej, aż do Medes. Po drodze zobaczysz jedną z najpiękniejszych plaż na północnym wybrzeżu Costa Brava: Cala Montgo. Zakotwicz tam i ciesz się pływaniem i opalaniem. Zjedz obiad na pokładzie lub w jednej z przyjemnych restauracji przy plaży w zatoce. Po lunchu wyjazd w stronę stromych zboczy masywu Montgri, które tworzą naturalny park Masywu Montgri – Wyspy Medes. Odkryjesz ogromne formacje skalne i małe zatoczki, dostępne tylko z morza. Wyspy Medes słyną z atrakcyjnego dna morskiego i miejsc do nurkowania. Następnie płyń na południe do Cap Negre, w pobliżu Begur. Po minięciu wioski Begur udaj się na południe do jednej z najpiękniejszych zatoczek tego obszaru, Aiguablava, doskonałego miejsca do cumowania na noc podczas czarteru jachtu na wybrzeżu Hiszpanii.

Rejs jachtem wzdłuż wybrzeżu Hiszpanii – dzień 2:

Wypłyń wcześnie rano i kieruj się wzdłuż wybrzeża aż do plaży Castell i jej krystalicznie czystej wody. Po obiedzie, po krótkiej żegludze, dotrzesz do Palamos. Palamos jest portem rybackim, w którym wciąż znajduje się duża flota trawlerów, łowiących słynne krewetki Palamos. Skorzystaj z okazji i skosztuj najlepszych krewetek na katalońskim wybrzeżu. Jest wiele restauracji w centrum, niedaleko portu rybackiego.

Wybrzeże Hiszpanii – dzień 3:

Z Palamos kieruj się przez zatokę na południowy zachód. Miniesz Playa de Aro po prawej burcie i San Feliu de Guixols. Potem do punktu Garbi. Kontynuuj do zatoki Tossa, gdzie cumujesz na lunch. Następnie popłyń Blanes, gdzie spędzisz noc. Po południu odwiedź historyczne centrum Blanes lub jego ogród botaniczny.

Dzień 4 w rejsie żeglarskim u wybrzeży Hiszpanii:

Blanes znajduje się na południu Costa Brava. Popłyń na północny wschód, by zacumować w miłym miejscu Giberola. Po południu żegluga do zatoki S’Agaro i Cala Sant Pol, pięknej zatoki, gdzie cumujemy na noc.

Dzień 5:

Wcześnie rano opuść zatokę S’Agaro i rozpocznij dzień żeglugi aż do centrum Costa Brava. Po przylądku Begur udaj się do Cala Sa Tuna (Aiguafreda), gdzie możesz się zatrzymać i zjeść lunch. Po południu wyjazd do L’Estartit, gdzie spędzisz noc.

Dzień 6:

Rano wyrusz w podróż do Cadaquès. Przejedź przez zatokę Roses aż do Cabo de Creus (punkt Falconera). Po punkcie udaj się do cala Montjoi lub la cala Pelosa. Cala Montjoi słynie z renomowanej restauracji „El Bulli”. Cala Pelosa oferuje restaurację przy plaży. Po południu wyjazd do zatoki Cadaquès. Odkryj tę wspaniałą wioskę.

7., ostatni dzień rejsu wzdłuż wybrzeży Hiszpanii:

Wcześniejszy wyjazd do Cabo de Creus. Cabo de Creus jest północnym krańcem Półwyspu Iberyjskiego i słynie z krystalicznie czystej wody i spektakularnych plaż (La Guillola, Cala Culip, Cala Galladera). Po Cabo de Creus udaj się do plązy na swojej trasie: Cala Culip – to wspaniałe miejsce do cumowania. Możesz oczywiście wybrać cala Guillola. Po kąpieli należy opuścić cala Culip lub Guillola i pożeglować w kierunku Cabo de Creus i przylądku Norfeu. Przed przylądkiem Norfeu, wejdź do zatoki Joncols, by zacumować w Cala Joncol i cieszyć się piękną scenerią. Znajdziesz tam restaurację w hotelu del Chirinquito. Hotel oferuje taksówkę wodną (VHF = kanał 13). Po obiedzie i ostatniej kąpieli płyń do Roses. Poczekamy na ciebie w marinie…

Czartery jachtów na wybrzeżu Hiszpanii – zapytaj o ofertę, zadzwoń! 502 386 503

Lub napisz, jakiego jachtu na wybrzeżu Hiszpanii szukasz:

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail (wymagane)

  Telefon kontaktowy (można podać preferowane godziny kontaktu)

  Treść zapytania - termin czarteru/lokalizacja/jacht: liczba kabin, liczba osób (dorośli/dzieci), typ grota, jacht nie starszy niż..., czy wymagane są: ster strumieniowy, platforma kąpielowa, elektryczne toalety, redukcja kaucji, inne oczekiwania:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

  Szybkie zapytanie o czarter jachtu na wybrzeżu Hiszpanii:

   Treść zapytania - AKWEN / TERMIN / JACHT (liczba kabin, osób w załodze, inne wymagania, budżet):

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

   Czarter jachtu na Wybrzeżu Hiszpanii – powiązane artykuły:

   CHARAKTERYSTYKA REJONU

   Ostatnie oferty specjalne – jachty w Hiszpanii: