Czarter łodzi i jachtów motorowych zapewnia nieprzeciętną wygodę, niezależność i szybkość.

Jachty motorowe mają silniki dużej mocy, a ich zanurzenie jest niewielkie, dzięki czemu mogą kotwiczyć stosunkowo blisko brzegu. Są przestronne, wygodne i bardziej stabilne od żaglówek, jednak najważniejszą cechą tych jednostek jest szybkość i emocje, jakich można doświadczać podczas żeglugi. Jachty motorowe mają bardzo wygodne dwuosobowe kabiny, obszerną mesę za stołem, kuchnię, łazienki i kokpit, który zmieści całą załogę podczas żeglugi, a na pokładzie znajdzie się tez miejsce do opalania. Bardziej komfortowe i większe jednostki wyposażone są we fly bridge.  Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to, że czarter jachtów motorowych jest równoznaczny z dużym zużyciem paliwa.

Oferujemy najlepsze marki i modele łodzi motorowych takich uznanych producentów, jak Beneteau, Bavaria, Bayliner, Fairline, Jeanneau i wiele innych. Jednostki wypornościowe i ślizgowe, otwarte i kabinowe, mieszczące od 2 do 10 osób, z silnikiem diesla lub benzynowym.

Czarter jachtów motorowych możliwy jest w wielu regionach, z których największy wybór łodzi i jachtów motorowych zapewnia Chorwacja,  zapraszamy także na czartery jachtów motorowych do Grecji, Toskanii i na Baleary. Oferujemy szeroki wybór w pełni wyposażonych i nowoczesnych łodzi motorowych do samodzielnego prowadzenia (bareboat) oraz ze skipperem.

  

Zadzwoń, porozmawiajmy
o czarterach jachtów na Sardynii
502 386 503 Magda Koczewska

Zapytaj o czarter łodzi motorowej:

    Treść zapytania - AKWEN / TERMIN / JACHT (liczba kabin, osób w załodze, inne wymagania, budżet):

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Telefon kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.