W tym miejscu pojawi się bogaty katalog luksusowych jachtów dostępnych w czarterze ze stałą załogą.
Zapraszamy wkrótce!

Luksusowe jachty z załogą to dobry wybór dla oczekujących najwyższego komfortu podczas wypoczynku na wodzie.

W tej opcji dostępne są zarówno jachty żaglowe, jak i motorowe, jednokadłubowe oraz katamarany, zawsze doskonale wyposażone nie tylko w systemy nawigacyjne i bezpieczeństwa, ale i to, co zapewnia komfort (materace słoneczne, grill, schładzacz do wina, ekspres do kawy itp.) lub dostarcza dodatkowych rozrywek (różnego rodzaju zabawki wodne).

Luksusowe jachty z załoga zapewniają stałą załogę w składzie skipper i hostessa, skipper i pomoc pokładowa lub w składzie 3-osobowym z kucharzem, oferuje dyskretny i kompetentny serwis podczas całego rejsu. Goście mają wpływ na jadłospis, trasę, czas żeglugi, miejsca i długość postoju. Wszelkie życzenia są uwzględniane, o ile pozwala na to pogoda i inne warunki, a kapitan doradzi najciekawsze miejsca warte odwiedzenia lub zasugeruje optymalny plan na wypadek zmiany pogody czy kierunku wiatru. Załoga stanowi zgrany zespół stale pracujący na danej jednostce, dlatego poziom ich usług jest zawsze najwyższy. Przyjęte jest, że stała załoga otrzymuje od gości napiwki.

Luksusowe jachty z załogą dostępne są do czarteru na różnych akwenach, począwszy od Chorwacji poprzez inne akweny Morza Śródziemnego aż po rejony, gdzie jest gorąco przez cały rok – na Karaibach Seszelach, w Tajlandii i innych atrakcyjnych rejonach.