PROJEKT GRECJA - jaka jest Grecja po pandemii?

Podróż do Grecji w dniach 2-10.07.2020

„Projekt Grecja” – tak nazwałam wyprawę, która miała miejsce tuż po otwarciu granic w lipcu 2020. Wyleciałam do Aten już 2. lipca, a moim celem było sprawdzenie jaka jest Grecja po zamknięciu spowodowanym pandemią, co się zmieniło, jakie są procedury bezpieczeństwa i jak wygląda to wszystko pod kątem żeglowania i czarterów. Interesował mnie szczególnie:

  • jak w praktyce działają nowe procedury na lotniskach i w samolotach,
  • jak wyglądają greckie ulice i place,
  • jakie zmiany są w greckich marinach i portach,
  • jak się teraz robi zakupy na rejs,
  • jak przygotowali się armatorzy jachtów czarterowych do nowych warunków i co robią, by zapewnić nam bezpieczeństwo przy odbiorze jachtu i na samym jachcie.

Przeczytaj o przygotowaniach i wpisy nadawane na gorąco prosto z  Grecji. Spotkałam się w Lavrion z przedstawicielami mojego zaufanego partnera – firmy czarterowej mającej swoje bazy na kilku greckich akwenach. Byłam w Grecji ponad tydzień, starczyło czasu na rozmowy i na żeglowanie. Nie spiesząc się miałam okazję wszystko sprawdzić i doświadczyć na własnej skórze. Poznałam dokładnie Marinę Olympic w Lavrion, jachty czarterowe, jakie tam mają swój dom, wiem już jakie są procedury przy związane z jachtami, jakie nowe wymogi w sklepach i tawernach. Zapraszam do lektury moich relacji i do zadawania pytań.

Zawsze staram się przekazywać Państwu informacje z pierwszej ręki,  informacje sprawdzone, prawdziwe i rzetelne. Tak jest i tym razem, mam nadzieję że pomogą one planować rejsy w Grecji.

Relacje w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/LeoYachting/
https://www.instagram.com/leoyachting

Zobacz inne filmy na kanale LEO Yachting:

leo-yachting kanał you-tube
  

Chcesz wiedzieć więcej ?
Porozmawiajmy o Grecji:
502 386 503
pon. – pt.; 09:00-18:00