Czarter na Sardynii, przepięknej włoskiej wyspie z niezliczoną ilością zatok i plaż zaczyna się w najczęściej w najpopularniejszej z tutejszych baz, jaką jest marina di Portisco nieopodal Olbii. To samo serce Costa Smeralda, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Maddalena.

Leo Yachting oferuje setki jachtów do czarteru we wspomnianej Marinie di Portisco, w pobliskiej Cala dei Sardi, w Cannigione i w samej Olbii, a także w Cagliari i w Carloforte na południu wyspy. Sardynia należy do tych regionów, gdzie chętnych do żeglowania jest często więcej niż dostępnych jachtów, warto więc zatroszczyć się o rezerwację czarteru z wyprzedzeniem i mieć wybór jachtów oraz rabat za wczesną rezerwację. Poniżej przykład kalkulacji czarteru z 15% rabatem „first minute” w terminie 16-23.06.2018. Nowoczesny jacht Dufour 35 Grand Large pomieści 8 osób, uwzględniając mesę, jako miejsce do spania.

Dufour 35 GL

Czarter na Sardynii – Dufour 35 GL

czarter jachtu Dufour 350 GL  w terminie 16-23.06.2018 (3 kabiny, 8 osób) – Portisco, Sardynia    1 913,00 €
sprzątanie końcowe (obowiązkowo)         100,00 €
RAZEM czarter ze sprzątaniem      2 013,00 €
czarter jachtu w przeliczeniu na jedną osobę         201,30 €
lot (EasyJet Berlin – Olbia)         103,48 €
czarter jachtu/os. i lot  (EUR)         304,78 €
kurs sprzedaży EUR (z dn. 2017-09-25) 4,3107
czarter jachtu/os. i lot (PLN)    1 313,82 zł

Jak widać w powyższym wyliczeniu, czarter i lot na jedną osobę to koszt w granicach 1315 zł. Oczywiście trzeba się liczyć z pozostawieniem kaucji, dodatkową opłatą za pościel (opcjonalnie, cena 10 EUR/os.) i kosztem transferu lotnisko-baza.

CZARTER NA SARDYNII – WYBÓR JACHTU

Dufour 35 Grand Large to jacht 3-kabinowy z przestronnym kokpitem i dwoma kołami sterowymi ułatwiającymi komunikację. Duży stół w kokpicie i wygodna platforma kąpielowa to dodatkowe atuty tej jednostki. Proste wnętrze oferuje dwie kanapki po obu burtach i dużo miejsca przy stole. Mały, ale komfortowy kambuz wyposażone jest we wszystko, co niezbędne do gotowania. Jacht oferuje więcej miejsca dla załogi w kokpicie i w mesie, niż inne jednostki o  tej długości.

jacht Dufour 35 Grand large
rok budowy 2016
stocznia Dufour Yachts, Francja
liczba kabin 3
liczba łazienek 1
rekomendowana liczba osób 6
maksymalna liczba osób 8

CZARTER NA SARDYNII – DOLOT DO OLBII

Dobra wiadomość dla mieszkańców zachodniej Polski – linie Easy Jet mają bezpośrednie połączenie z Berlina do Olbii, która leży bardzo blisko Portisco. Można wybrać lot na Olbię w sobotę, a ponieważ przylot jest późno, to na wyczarterowanym jachcie spędzamy noc, a formalne przejęcie następuje w niedzielę rano. Można także przylecieć lotem w piątek, przenocować w hotelu i mieć całą sobotę do dyspozycji na Costa Smeralda.

Czarter na Sardynii lot 16-23.06.18 EasyJet

Sardynia-lot-16-23.06.18-EasyJet

Inne opcje dolotu także są możliwe, podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania.

Zapytaj o dostępność jachtu Dufour 35 Grand Large, albo wybierz innych jacht i dowiedz się o cenę czarteru. Dzwoń! 502386503

Zapytaj o czarter:

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Treść zapytania - termin czarteru, typ i wielkość jachtu:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest LEO Yachting Magdalena Koczewska, 50-010 Wrocław, Podwale 62.

  Ostatnie oferty na Sardynii:

   

  Sprawdź nasze ostatnie oferty specjalne czarterów w innych rejonach: